تاريخ انتشار: چهارشنبه 19 آذر 1399 - 15:40
فراخوان مردمی

پویش ترجمه ، نشر و باز نشر کتاب با موضوع پیامبر گرامی اسلام «ص»

بسم الله الرحمن الرحیم

لقد کان لکم فی رسول الله أسوه حسنه

 

دعوت به مشارکت در ترجمه ؛ نشر و باز نشر کتب با موضوع معرفی پیامبر گرامی اسلام (ص)

 

امسال همزمان با ایام میلاد نبی مکرم اسلام (ص)، جریان‌های افراطي در غرب باز هم عناد و دشمنی خود را با مسلمانان نشان دادند و به بهانه آزادی بیان، به ساحت مقدس و وجود نازنین رسول گرامی (ص) که بهترین و برترین مخلوق خداوند است، اهانت کردند و قلب صدها میلیون مسلمانان جهان را به‌درد آورند.

«یریدون لیطفئوا نورالله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون»

اهانت نشریه فرانسوی و حمایت رئیس جمهور آن کشور، خشم مقدس جوامع اسلامی را بر انگیخت و صحنه‌هایی زیبا از وحدت و همدلی امت اسلامی و ابراز ارادت خالصانه به محضر پیامبر اعظم (ص) در جوامع اسلامی شکل گرفت.

«مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی» همراه با امت اسلامی و ملت بزرگ ایران، ضمن محكوميت اين اقدام ناشايست اعلام مي‌دارد اکنون که غیرت و حمیت امت اسلامی در دفاع از ساحت قدسی نبی مکرم (ص) توجه جهانیان را به خود جلب کرده، زمان مناسبی است تا فرهیختگان و اندیشمندان عدالت‌جو و آزادیخواه جهان را به مطالعه درباره پیامبر گرامی فرا بخوانیم و منابع مناسبی را برای شناخت ابعاد وجودی آن حضرت در اختیارشان بگذاریم. به همين منظور اين مرکز در نظر دارد پروژه ترجمه ؛ نشر و بازنشر کتب مناسب در معرفی شخصیت الهی و اخلاق مدار و هدایتگر و انسان‌ساز رسول اکرم (ص) به زبان‌های انگلیسی و فرانسه را با استفاده از کمک و مشارکت مردمی اجرا نماید.

علاقمندان می توانند در حد توان در اجرای این پویش مشارکت و بخشی از هزینه ها را تقبل نمایند.هم چنین کتاب مورد نظرشان را اعلام کنند و یا به مرکز ساماندهی اختیار دهند که بر اساس نیاز سنجی و ذائقه شناسی؛ از میان کتابهای موجود گزینش نماید. لطفاً مبلغ مشارکت خود را  به شماره حساب زیر واریز و تصویر رسید واریزی را به ایمیل مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی ارسال نمایند.

 

 

شماره حساب :    4101026838160070  نزد بانک مرکزی

نام صاحب حساب: سایر منابع سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

 

ادرس ایمیل :     Info@cotp.ir

 

 پیش رفت کار به اطلاع مشارکت کنندگان خواهد رسید

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های  زیر تماس حاصل فرمایید

00982188153692

00982188153693

 

مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی